Numatic TMR2815

Kód: 275
Akcia Tip
1 hodnotenie
Značka: Numatic
205 € –5 %
Numatic TMR2815
205 € –5 % 195 €
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

 • Sme výhradný zástupca značky NUMATIC na SLOVENSKU

 • Numatic TMR2815 - Upratovací vozík TMR2815

  Prvý na svete, kompletný systém na utieranie s dvoma vedrami, ktorý zahŕňa naše veľké, nadrozmerné vedro na čistú vodu a vedro na špinavú vodu s použitím nášho patentovaného systému AWS (Automatic Water Separation).

  Náš systém AWS je prevádzkový pokrok… čo znamená, že pracujete iba s jedným veľkorysým 28 l vedra na čistú vodu pod lisom, ale pri každom použití lisu sa voda automaticky vypustí do červeného vedra na špinavú vodu, čo umožňuje rýchle a jednoduché vyprázdnenie a dopĺňanie, vďaka čomu je čistenie jednoduchšie, rýchlejšie a hygienickejšie.

  Systém TwinMop je vybavený lisom AllMops Press, ktorý umožňuje použitie s celým radom mopovacích systémov Kentucky a Flat. Poskytovanie úplného pohodlia s malým vozíkom, ktorý umožňuje štandardné prenášanie všetkých základných handričiek a sprejov.

  Podvozok je našou silnou vysokoprofilovou konštrukciou, ktorá sa pohybuje na 75 mm nezanechávajúcich kolieskach, čo zaisťuje vynikajúcu mobilitu.

  TwinMop, vyrobený z najkvalitnejšieho recyklovaného materiálu s použitím environmentálne udržateľnej technológie ReFlo, ťaží z jedinečnej odolnej konštrukcie Structofoam s použitím kopolymérového materiálu, vďaka čomu je pevný, odolný voči chemikáliám, ľahko sa čistí a má dlhú životnosť.