Blue star

Kód: 5668/1L 5668/10L Zvoľte variant
Tip
2 hodnotenia
Značka: Kleen
7,07 € 48 € od 7,07 €
Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

Detailné informácie

Podrobný popis

Vlastnosti:

Intenzívny čistiaci prostriedok s ochrannými vlastnosťami. Vďaka obashu mikroemulzií má zvýšenú schopnosť efektívne rozpúšťať častice znečistenia, tukov a olejov. S nízkou penivosťou a systémom povrchovo činných látok je určený na použitie v podlahových automatoch. Odstraňuje stopy po gume, atramente a pere. Čistí dôkladne a rýchlo, po vyschnutí zanecháva lesklý povrch bez čmúh. Zanecháva príjemnú sviežu vôňu.

Použitie:

Na umývanie všetkých vode odolných povrchov ako napr. PVC, linoleum, hladký kameň, povrchovo zabezpečené parkety, keramika, korok, guma, kov. Vďaka veľmi rýchlemu schnutiu je ideálny na kontinuálne umývanie priemyselných podláh a priestorov ktoré sú navštevované bezprostredne po umytí. Používa sa tiež na umývanie tvrdých povrchov produkčných liniek v potravinárskom priemysle. Vhodný na použitie v podlahových automatoch.

Spôsob použitia:

Na bežné čistenie zabezpečených povrchov stačí 20 – 40 ml prostriedku na 8 l vody. Na nezabezpečené podlahy sa odporúča roztok 50 – 80 ml na 8 l vody. Pre podlahové automaty 10 – 15 ml na 1 l vody. Veľmi odolné znečistenie alebo poškrabanie môže byť odstránené pomocou neriedeného koncentrátu.

 

hustota: 1 000 g/l
hodnota PH koncentrátu: 8-9
vôňa: príjemná, svieža
výzor: číra modrá kvapalina
Zloženie podľa doporučenia EÚ