Batériový podlahový umývací stroj A12 Rider Fasa

Kód: 1686
Novinka Tip
7 hodnotení
Značka: Fasa
6 376 €
Skladom (1 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Sme výhradný zástupca značky FA-SA na SLOVENSKU

Podlahový automat je navrhnutý pre údržbu a hĺbkové čistenie veľkých plôch (až do 3200 m2) so zníženými nákladmi na čistenie. Stroj je vybavený dvomi rotujúcimi kefami (66 cm drhnúcej šírky) s 32 kg konštantným tlakom na kefy. Možnosť práce do 4,5 hodiny, vďaka možnosti použiť 4 batérie 6 V 240 Ah (možnosť použiť aj 2 batérie – 12 V).

Stroj je poháňaný zadnými kolesami, čo zaručuje nižšiu spotrebu batérií a pohotovosť aj v náročnejších terénoch. Veľký objem nádrže (reálna záťaž 75 l.), čo vedie k zníženiu počtu zastávok a maximálne využitie batérie pre efektívnu prevádzku stroja. Nový ergonomický dizajn volantu, s digitálnymi ovládacími prvkami a displejom, prináša maximálne pohodlie pri práci.

Ľahký prístup ku všetkým vnútorným súčastiam zariadenia, čo má za následok nižšie náklady na údržbu. Rýchle a jednoduché čistenie a vypúšťanie nádrže. Automatické zariadenie, ktoré zastaví kefy a odtok vody s čistiacim prostriedkom pri zastavení stroja.

Automatický merací systém čistiaceho prostriedku. Používaním stroja je práca jednoduchšia a rýchlejšia s obrovskou úsporou času.

 

Technické parametre

Napätie 24 V
Pracovná šírka 660 mm
Šírka stierania 855 mm
Max. prac. výkon 3250 m2/h
Nádrž na čistiaci prostriedok 75 l
Nádrž na špinavú vodu 75-80 l
Pohon Trakčné zadné koleso
Tlak kefy 32 kg
Sací výkon motora 1700 mm H2O / 400 W