Spoločnosť NUMATIC bola založená v roku 1969 a od tej doby si získala vedúce postavenie medzi výrobcami profesionálnej čistiacej a upratovacej techniky. Spoločnosť zamestnáva viac ako 500 zamestnancov a exportuje svoje výrobky do viac ako 90 krajín po celom svete. Je to jeden z mála výrobcov, ktorí poskytujú dvojročnú  záruku na väčšinu svojich zariadení, aj keď sú určené pre profesionálne použitie v priemyselnom prostredí.

Spoločnosť má európsky certifikát kvality ISO 9001 a ISO certifikácia 14001.

Výrobky spoločnosti Numatic sú vysokvalitné, majú atraktívny dizajn, využívajú najmodernejšie  technológie a majú dlhodobú trvanlivosť aj v najťažších pracovných podmienkach.

NUMATIC je obchodná značka, ktorá je známa a obľúbená na celom svete a dúfame že si ju obľúbite i Vy.

Lavorwash je popredným svetovým výrobcom čistiacich systémov pre špičkové technológie pre malé i veľké povrchy, vnútorné i vonkajšie. Lavorwash sa vznikol v roku 1975; jeho činnosti ste rozvíjali a súčasná štruktúra má viac ako 350 zamestnancov. Lavorwash vyrába viac ako dvesto rôznych modelov výrobkov pre domácich majstrov i profesionálov. Diverzifikované a špecializované riešenia pre požiadavky hygienického prostredia, rastlín, vnútorných/vonkajších povrchov a pre hobby a profesionálne použitie. Prítomný na medzinárodnom trhu so širokým a kompletným sortimentom tlakových čističov , strojov na umývanie podláh , vysávačov, zametačov, parných čističov, vhodných pre všetky aplikácie, od stredných až po veľké stroje, hobby, a omnoho viac. Ako hlavný zástupca na Slovensku a predajom tejto techniky je firma UPRATOVACIE-STROJE.SK