FASA A13 R 75 ESSENTIAL

Kód: 46488
Neohodnotené
Značka: Fasa
11 300 €
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Popis

Schopný pracovať na údržbu a hĺbkové čistenie veľkých plôch (až 3 700 m²) s veľmi významným znížením nákladov na čistenie. • Viac ako 50 kg konštantného tlaku na kefy. • Veľká kapacita plniacej nádrže, čo má za následok znížený počet zastavení a maximálne využitie nabitia batérie pre efektívnu prevádzku stroja. • Kompaktná veľkosť (810 mm). • Stabilita aj pri plnom zaťažení, nezávislý pohon predných kolies s malým polomerom riadenia. • Kontrolné okienko zbernej nádrže na čistenie a jednoduchú bežnú údržbu. • Ľahký prístup k elektrickým komponentom. •

Nádržka na čistiacu vodu slúži ako priehradka na batérie, čo umožňuje umiestnenie batérií s veľkou kapacitou, čo umožňuje nepretržitú dobu prevádzky až 4-5 hodín. Veľkokapacitná polyetylénová nádrž odolná voči nárazom a kyselinám (110 l) zvyšuje produktivitu a zabraňuje častému doplňovaniu a prestojom. Jednoduché a intuitívne ovládacie prvky skracujú čas potrebný na zaškolenie operátora. Jednoduchý systém mechanického zdvíhania kefy a stierky pre nízke náklady na údržbu. Enbloc kefová doska pôsobí veľmi vysokým tlakom (50 kg) na podlahu, čím silne a hlboko odstraňuje akýkoľvek druh nečistôt. Nový ovládací panel s digitálnym ovládaním a displejom.

Digitálny displej: s počítadlom hodín, indikátorom stavu nabitia batérie, indikátorom stavu prázdnej nádrže na vodu a indikátorom trakcie vpred/vzad. Nastavenie regulácie otáčok, klaksón, spínač sacieho motora s oneskoreným vypnutím, prepínač zdvíhania/spúšťania kefy, spínač motora kefy. Ergonomický a pohodlný tvar stroja umožňuje operátorovi pracovať bez námahy po dlhú dobu, čím sa zvyšuje produktivita.

 

Technické parametre:
Napájacie napätie 24 V =
Záber umývacieho kefy 750 mm
Šírka sušiace lišty 900 mm
Odporúčaný max. Hodinový výkon 3750 m² / hod
Objem nádrže detergentu 110 lt
Objem recirkulačné nádrže 130-155 lt
Posuv stroje elektrický pojazd / 600W
Otáčky umývacieho kefy / prítlak kefy 150 ot / min, 50 kg
Váha 168 kg
Sací podtlak / výkon motora nasávania 1300 mmH2O / 400 W
Rozmery 146x81x138 cm
Výkon motora kefy 2x400W