KLEEN BLIZZARD Čistiaci prostriedok pre podlahové automaty

Kód: 4708/10L 4708/200 Zvoľte variant
2 hodnotenia
50,10 € 990 € od 50,10 €
Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

Detailné informácie

Podrobný popis

Technické údaje: hustota: 1030 g/l hodnota PH koncentrátu: 11 vôňa: mydlová výzor: číra modrá kvapalina Zloženie podľa doporučenia EÚ

Vlastnosti: Má nízku penivosť a preto sa výborne hodí pre podlahové automaty a vysokotlakové čistiace stroje. Vďaka alkalickej báze a špeciálnej kombinácií povrchovo aktívnych látok pôsobí ako výnimočne silný emulgátor. Čistí a zároveň ošetruje, na čistenom povrchu zanecháva antistatický povlak, ktorý súčasne chráni pred znečistením. Má príjemnú vôňu. Je veľmi efektívny a ekonomický.

Použitie: Je vhodný na umývanie podláh v priestoroch kde sa pracuje s potravinami. Určený na čistenie podlahovými automatmi všetkých typov povrchov, ktoré sú odolné voči alkáliam a vode. Napr. laminátové podlahy, prírodný a syntetický kameň, priemyselné podlahy vo výrobných halách, skladoch, supermarketoch, nákupných strediskách a ďlších ineriéroch.

Spôsob použitia. V podlahových automatoch sa dávkuje 50-100 ml prostriedku na 10 l vody. Na ručné čistenie 80-160 ml prostriedku na 8 l vody. Vo vysokotlakových čistiacich strojoch v nádrži na čistiace prostriedky rozriediť s vodou v pomere 1:5 – 1:10. Dávkovací uzáver nastaviť na 0,5 – 2 %.

Dodržujte pokyny výrobcu vysokotlakového zariadenia.