Kleen Premium Viscous 1l sanitárny prostriedok na zvislé povrchy

Kód: 44591
Neohodnotené
5,60 €
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Charakteristika produktu:
Vysoká hustota výrobku zvyšuje účinnosť čistenia, najmä na šikmých plochách a vertikálnych prodmetoch. Odstráni zvyšok mydla, moču, mastné škvrny , hrdzu a stopy po vode a vodnom kameni. Pri pravidelnom používaní zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa, schne rýchlo a bez rozmazania. Trvalá svieža vôňa zostáva v miestnosti dlho po aplikácii.
 
POUŽITIE:
Rýchlo pôsobiaci čistiaci prostriedok na báze vysoko efektívnym amidosulfónová kyseliny. Účinne odstraňuje vápno, mydlo zvyšky a moč. Pre použitie na všetkých kyselín a vode odolné povrchy v sanitárnej, napr :. Čistenie obkladov a dlažieb, sanitárne zariadenia z keramiky a nerezovej ocele. Nie je vhodný pre čistenie žulových plôch, ktoré obsahujú vápnik: mramor, betón, atď, smalt nie rovnocenné normám podľa 2722 klasifikácie DIN ISO, poškodené oblasti chrómu, niklu a zinku.
 
APLIKÁCIA :
 V závislosti na stupni znečistenia - na aktuálne čistenie stačí 80-100 ml na 8 litrov vody (1 až 1,25%), v prípade silnejších usadenín môžu byť použité až do 400 ml na 8 litrov vody (5%). Záchodové misy / pisoáre: PREMIUM č.1 Viskose opatrne naniesť pod horný okraj záchodovej misy po krátkom čase vyčistiť
kefou, potom opláchnite. Ďalšie zariadenia: opatrne sa nanesie po celom povrchu,počkajte niekoľko minút
a opláchnite čistou  vodou.