Numatic - HZ390L

Kód: 46379
Neohodnotené
1 049 €
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Popis

Ide o dokonalú malú Hazardous jednotku, ktorá spĺňa všetky potreby a požiadavky na zaobchádzanie s nebezpečnými materiálmi. Kompaktný a plne vylepšený stroj HZ založený na konštrukcii kontajnera 390, ktorý obsahuje modul filtra H13 a plne spĺňa štandard „H“.

Model HZ390 skonštruovaný s filtrom HEPA H13 – spolu s filtrom TriTex a filtračnými vreckami HepaFlo – je v súlade s triedou H s hodnotením účinnosti 99,95 %.

Je dokázané, že výkonný motor stroja s výkonom 960 W s dlhou životnosťou na dlhé vzdialenosti vydrží mnoho rokov a opakovane poskytuje výkonné a profesionálne výsledky. Pridajte k tomu veľké zadné kolesá, oceľovú hnaciu hlavu, ťažnú rukoväť a dlhý dosah na čistenie a HZ390 je pripravený do každého terénu.

Filtračná jednotka HEPA je namontovaná v celooceľovom bezpečnom module so samostatným primárnym predfiltrom v samotnej nádobe. Všetky stroje sú navrhnuté tak, aby fungovali s filtračnými vreckami HepaFlo, aby sa zabezpečilo jednoduché, čisté a bezpečné vyprázdňovanie.

Pri správnom výbere a údržbe bude séria HZ tvoriť cennú súčasť každého systému určeného na kontrolu nebezpečného a zdravie ohrozujúceho prachu v životnom prostredí, ale je dôležité zabezpečiť, aby sa správne zohľadnil vhodný odev a ochrana požadovaná operátorom v vykonávanie akejkoľvek špecializovanej operácie.

K dispozícii 2 modely:

HZ390L má predĺžiteľnú rukoväť.
Nástroj pre každú prácu, vždy po ruke a úhľadne zabalený, s profesionálnou a všestrannou súpravou príslušenstva AA18.