Numatic NC3R

Kód: 45890
Neohodnotené
Značka: Numatic
195 €
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Numatic NC3R - Upratovací vozík NC3R

 

Pre zaneprázdnených ľudí v rušnom prostredí s vysokým profilom, kde nie sú potrebné palubné mopové systémy, je NC3R klasickým pomocníkom.

Priemyselne farebne odlíšené nosiče podporujú hygienu a zabraňujú kontaminácii, vďaka čomu tento čistiaci systém skutočne šetrí čas a je veľmi pohodlný na používanie.

Odpadkový kôš s vekom s objemom 70 l je možné použiť s vložkami alebo bez nich, plus dva farebne označené odnímateľné čistiace vozíky zaisťujú, že všetky vaše potreby na čistenie sú vždy k dispozícii a na palube.

Carousel je bezpochyby nielen vynikajúcim mobilným čistiacim modulom, ale aj veľmi dômyselným dizajnom, ktorý poskytuje niekoľko čistiacich zariadení v jednom výnimočne kompaktnom a ľahko ovládateľnom, užívateľsky príjemnom balení.

V zásade je séria Carousel navrhnutá tak, aby bola na prvom mieste kompaktná veľkosť, ale hoci je malá, je ideálna na profesionálne použitie.

Séria Carousel, vyrobená z najkvalitnejšieho recyklovaného plastu s použitím environmentálne udržateľnej technológie ReFlo, ťaží z jedinečnej odolnej konštrukcie Structofoam s použitím kopolymérového materiálu, vďaka čomu je pevná, odolná voči chemikáliám, ľahko sa čistí a má dlhú životnosť.