Numatic NC2 R Carousel

Kód: 44269
Neohodnotené
215 €
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Numatic NC2R - Upratovací vozík NC2R

Čisto kompaktné pohodlie s priemyselne farebne označenými odnímateľnými odpadkovými košmi pre jednoduché vyprázdňovanie a prepravu.

Červené a modré odpadkové koše s vekom s objemom 70 l je možné použiť s vložkami alebo bez nich, namontované na jedinečnom podvozku Carousel, kolieskach a pohodlnej rukoväti pre ľahký pohyb. Ideálne pre viaceré aplikácie, ako je mokrý a suchý odpad v kuchyniach až po separáciu odpadu v kanceláriách.

Carousel je bezpochyby nielen vynikajúcim mobilným čistiacim modulom, ale aj veľmi dômyselným dizajnom, ktorý poskytuje niekoľko čistiacich zariadení v jednom výnimočne kompaktnom a ľahko ovládateľnom, užívateľsky príjemnom balení.

V zásade je séria Carousel navrhnutá tak, aby bola na prvom mieste kompaktná veľkosť, ale hoci je malá, je ideálna na profesionálne použitie.

Séria Carousel, vyrobená z najkvalitnejšieho recyklovaného plastu s použitím environmentálne udržateľnej technológie ReFlo, ťaží z jedinečnej odolnej konštrukcie Structofoam s použitím kopolymérového materiálu, vďaka čomu je pevná, odolná voči chemikáliám, ľahko sa čistí a má dlhú životnosť.