Numatic NC4 R

Kód: 44273
Neohodnotené
Značka: Numatic
169 €
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Numatic NC4R - Upratovací vozík NC4R

Odvetvový farebne odlíšený čistiaci mobil, ktorý skutočne umožňuje plnú kontrolu nad čistiacim programom vo všetkých aplikáciách, podporuje hygienu a zabraňuje kontaminácii.

Napríklad hotely – spálne v jednej farbe, kúpeľne v inej farbe, toalety v inej farbe… miesto pre všetko a všetko na svojom mieste.

Dva veľké a dva malé dvojkomorové vozíky spolu, ale všetky sa dajú podľa potreby jednoducho odpojiť. Žiadny systém nemôže byť jednoduchší alebo všestrannejší ako Carousel.

Carousel je bezpochyby nielen vynikajúcim mobilným čistiacim modulom, ale aj veľmi dômyselným dizajnom, ktorý poskytuje niekoľko čistiacich zariadení v jednom výnimočne kompaktnom a ľahko ovládateľnom, užívateľsky príjemnom balení.

V zásade je séria Carousel navrhnutá tak, aby bola na prvom mieste kompaktná veľkosť, ale hoci je malá, je ideálna na profesionálne použitie.

Séria Carousel, vyrobená z najkvalitnejšieho recyklovaného plastu s použitím environmentálne udržateľnej technológie ReFlo, ťaží z jedinečnej odolnej konštrukcie Structofoam s použitím kopolymérového materiálu, vďaka čomu je pevná, odolná voči chemikáliám, ľahko sa čistí a má dlhú životnosť.