Numatic NKU 30RHF

Kód: 5821
Neohodnotené
Značka: Numatic
940 €
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Numatic NKU30RHF NuKeeper Systems - hotelový vozík

Hotelový vozík s dvierkami

 

NKU30RHF ponúka uzamykateľné uzamykateľné dvierka s pevným predným panelom, ktoré šetria priestor a umožňujú dvojité skladacie dvere. Odolná konštrukcia Structofoam ponúka ľahko čistiteľný dizajn, odolný voči chemikáliám a vyrobený tak, aby vydržal. Všetky modely sú vybavené kolieskami All-Terrain (AT) s mäkkým pojazdom, ktoré kĺžu po kobercoch s ťažkým vlasom aj pri prenášaní toho najťažšieho nákladu.

S neobmedzenými konfiguráciami vytvorte a prispôsobte dokonalý model tak, aby vyhovoval špecifickým potrebám, pomocou voliteľných súprav.

Aj keď všetky hotely sú iné, veľké alebo malé. Jedna vec je nemenná a to je potreba zabezpečiť vynikajúce prostredie a profesionálny prístup. Servisný vozík NuKeeper je výsledkom 20-ročných skúseností a je navrhnutý tak, aby poskytoval všestranný koncept.

Rad NuKeeper, vyrobený z najkvalitnejšieho recyklovaného plastu s použitím environmentálne udržateľnej technológie ReFlo, ťaží z jedinečnej odolnej konštrukcie Structofoam s použitím materiálu na báze kopolyméru, vďaka čomu je pevný, odolný voči chemikáliám, ľahko sa čistí a má dlhú životnosť.