Numatic NKU 31RFF

Kód: 6028
Neohodnotené
Značka: Numatic
1 099 €
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

NKU31RFF ponúka priestorovo úspornú prednú časť Flexi-Front a kapacitu vrecka 1x 100 l. Odolná konštrukcia Structofoam ponúka ľahko čistiteľný dizajn, odolný voči chemikáliám a skonštruovaný tak, aby vydržal. Všetky modely sú vybavené kolieskami All-Terrain (AT) s mäkkou jazdou, ktoré kĺžu po kobercoch s ťažkým vlasom aj pri prevážaní najťažšieho nákladu.

Vďaka neobmedzeným konfiguráciám si pomocou voliteľných súprav vytvorte a prispôsobte dokonalý model špecifickým potrebám.

Hoci sú všetky hotely iné, veľké alebo malé. Jedna vec je konštantná, a to potreba poskytnúť vynikajúce prostredie a profesionálny prístup. Servisný vozík NuKeeper je výsledkom 20-ročných skúseností a je navrhnutý tak, aby poskytoval všestranný koncept.

Vozík NuKeeper je skonštruovaný z najkvalitnejšieho recyklovaného plastu s použitím ekologicky udržateľnej technológie ReFlo a jeho výhodou je jedinečná konštrukcia Structofoam s vysokou odolnosťou, pri ktorej sa používa materiál triedy co-polymer, vďaka čomu je pevný, odolný voči chemikáliám, ľahko sa čistí a je skonštruovaný tak, aby vydržal.

Tento výrobok spĺňa všetky potrebné požiadavky na certifikáciu pre nasledujúce tvrdenie:

CERTIFIKOVANÝ RECYKLOVANÝ OBSAH SCS

Vyhovuje norme SCS Recycled Content Standard V7-0, ktorá pomocou certifikácie tretej strany zaručuje, že výrobok využíva recyklované materiály odklonené od toku odpadu, čím sa znižuje vplyv na životné prostredie.

Tento výrobok obsahuje minimálne 50 % predspotrebiteľského a následného recyklovaného polypropylénu z celkového obsahu plastových zložiek. Kvantifikácia materiálov a výpočty hmotnostnej bilancie sú vykonané na základe suchej hmotnosti.

 

 

Kapacita tašky Kapacita tašky 1 x 100 l
Kolieska 4 x 200 mm
Rozmery 667 x 1532 x 1205 mm