Numatic NKU32RFF

Kód: 6034
Neohodnotené
Značka: Numatic
1 255 €
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

NKU32RFF ponúka priestorovo úspornú prednú časť Flexi-Front a kapacitu vrecka 2x 100 l. Odolná konštrukcia Structofoam ponúka jednoduché čistenie, odolnosť voči chemikáliám a trvácnosť. Všetky modely sú vybavené kolieskami All-Terrain (AT) s mäkkou jazdou, ktoré kĺžu po kobercoch s ťažkým vlasom aj pri prevážaní najťažšieho nákladu.

Vďaka neobmedzeným konfiguráciám si pomocou voliteľných súprav vytvorte a prispôsobte dokonalý model špecifickým potrebám.

Hoci sú všetky hotely iné, veľké alebo malé. Jedna vec je konštantná, a to potreba poskytnúť vynikajúce prostredie a profesionálny prístup. Servisný vozík NuKeeper je výsledkom 20-ročných skúseností a je navrhnutý tak, aby poskytoval všestranný koncept.

Vozík NuKeeper je skonštruovaný z najkvalitnejšieho recyklovaného plastu s použitím ekologicky udržateľnej technológie ReFlo a jeho výhodou je jedinečná konštrukcia Structofoam s vysokou odolnosťou, pri ktorej sa používa materiál triedy co-polymer, vďaka čomu je pevný, odolný voči chemikáliám, ľahko sa čistí a je skonštruovaný tak, aby vydržal.

Kapacita tašky Kapacita tašky 2 x 100 l
Kolieska 4 x 200 mm
Rozmery 667 x 1948 x 1205 mm