Numatic NTD 750-2 Profesionálny vysávač na suché vysávanie NTD750

Kód: 42891
Neohodnotené
Značka: Numatic
1 170 €
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Numatic NTD750-2 - Profesionálny vysávač na suché vysávanie NTD750

Celý dizajnový koncept, konštrukcia a výkon NTD750 je venovaný výrobe štandardného priemyselného vysávača, ktorý poskytne úplne spoľahlivý výkon vo všetkých štandardných priemyselných aplikáciách. Či už ide o čistenie kotlov, čistenie podláh, údržbu strojov, čistenie na vysokej úrovni, kovoobrábanie, špinu, prach alebo úlomky, všetko to zvládne ako štandard.

Exkluzívna napájacia hlava Structofoam obsahujúca dva obtokové motory TwinFlo poskytuje výnimočný výkon a systém vymeniteľných káblov NuCable je štandardom, čo umožňuje rýchlu výmenu kábla v prípade náhodného poškodenia.

Dva veľké štandardné filtre zaisťujú, že to, čo sa dostane dovnútra, zostane a navyše sú k dispozícii obrovské dodatočné prachové vrecká HepaFlo.

Štandardná nádoba je celooceľová, s povrchovou úpravou NuTex, špeciálne formulovanou epoxidovou živicou, ktorá poskytuje extrémnu odolnosť a dlhú životnosť. Kontajner je namontovaný na našom celooceľovom vysokovýkonnom podvozku, ktorý je vybavený veľkými prepravnými kolesami, ale ľahko sa z neho demontuje.

Nástroj pre každú prácu, vždy po ruke a úhľadne zabalený, s profesionálnou súpravou príslušenstva BA5.