Numatic TRG 720 / 300Ah

Kód: 6205
Tip
Neohodnotené
Značka: Numatic
21 190 €
Na objednávku

Detailné informácie

Podrobný popis

Numatic TRG720-300Ah - Batériový sedadlový podlahový čistiaci stroj

Poskytuje bezdrôtové pohodlie s dlhšou dobou chodu a šírkou čistenia 720 mm a zabudovaným systémom nabíjania. Navrhnuté tak, aby poskytovali dlhý, jednoduchý a spoľahlivý servis každý deň s výkonnými a profesionálnymi výsledkami bez ohľadu na prostredie.

TRG720 je založený na osvedčenom inžinierstve modelu Vario, ale je zjednodušený tak, aby poskytoval skutočne profesionálneho a nákladovo efektívneho pracanta. Môžete meniť prietok vody a prevádzkovú rýchlosť tak, aby vyhovovali celému množstvu podmienok od veľkých, mierne znečistených plôch až po náročné čistenie v náročnejších podmienkach.

Plynulé zrýchľovanie/spomalenie, pomalý štart/stop a automatické spomalenie, všetky poskytujú zlepšené jazdné vlastnosti, manévrovateľnosť a bezpečnosť. Jednoduché, farebne odlíšené ovládacie prvky umožňujú úplne jednoduché používanie. S ovládateľnou pozíciou vodiča, trakčným pohonom predných kolies, skvelým polomerom otáčania a výkonom na jeden prejazd zaisťuje TRG720, že získate štandard, ktorý chcete, presne vtedy, keď ho chcete... a rýchlo.

Pokiaľ ide o údržbu stroja, snímač kefovej plošiny ponúka riešenie s nemechanickým kontaktom, ktoré je umiestnené tak, aby zlepšilo presnosť a poskytovalo ľahký prístup pre servis. S ľahkým prístupom pre inštaláciu a údržbu kief, batérií a poistiek.

Medzi bezpečnostné prvky patrí tlačidlo núdzového zastavenia, odnímateľný kľúč na vypnutie a výstražné svetlo, aby sme vymenovali aspoň niektoré. Plne nastaviteľný prietok vody poskytuje užívateľovi väčšiu kontrolu pri čistení. Medzi ďalšie funkcie patrí uzemňovací pásik, ktorý zabraňuje tvorbe statickej elektriny, 720 mm dvojitý kefový systém čistenia hlavy a 140A ovládač trakcie pre lepšiu trakciu.