Priemyselný Vysávač na vysávanie azbestu HZ370

Kód: 44336
Neohodnotené
Značka: Numatic
849 €
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Numatic HZ370- Priemyselný vysávač na vysávanie azbestu HZ370

- na vysávanie nebezpečných prachov ako je napr.azbest

- filtr modul HEPA 99,997% = úroveň nepropustnosti prachu

- kryt hlavice motora vyrobený z ocele povlakovanej plastom

filtrace typu "H"

HZ370 je cennou súčasťou akéhokoľvek prostredia, kde sa vyžaduje kontrola nebezpečného a zdraviu nebezpečného prachu.

Vďaka kompaktnej konštrukcii kontajnera 370 môže byť HZ370 úhľadne uložený a pripravený, kedykoľvek ho budete potrebovať. Obsahuje filtračný modul H13 a plne vyhovuje štandardu „H“.

HZ370 je navrhnutý s filtrom HEPA H13-spolu s filtrom TriTex a filtračnými vreckami HepaFlo-a je kompatibilný s triedou H s účinnosťou 99,95%.

V diaľkovej prevádzke je dokázané, že výkonný, 960W motor s dlhou životnosťou vydrží mnoho a mnoho rokov a prináša stále výkonné a profesionálne výsledky.

Filtračná jednotka HEPA je namontovaná v celooceľovom zabezpečenom module so samostatným primárnym predfiltrom v samotnom kontajneri. Všetky stroje sú navrhnuté tak, aby pracovali s filtračnými vreckami HepaFlo, aby sa zaistilo ľahké, čisté a bezpečné vyprázdňovanie.

Správne zvolený a udržiavaný, bude rad HZ tvoriť cennú súčasť akéhokoľvek systému určeného na kontrolu nebezpečných a zdraviu nebezpečných prachov v životnom prostredí, ale je dôležité zaistiť, aby sa správne zvážil vhodný odev a ochrana, ktorú vyžaduje operátor v vykonávať akékoľvek špeciálne operácie.

Nástroj pre každú prácu, vždy po ruke a úhľadne zabalený, s profesionálnou a všestrannou súpravou príslušenstva AA18.