Numatic NBV190NX

Kód: 5728
Novinka
Neohodnotené
Značka: Numatic
949 €
Na objednávku

Detailné informácie

Podrobný popis

Numatic NBV190NX - Batériový vysávač na suché vysávanie NBV190NX

NBV190NX je úplne nový komerčný vysávač poháňaný batériou značky Numatics a je skvelý pre oblasti, kde nie je veľa miesta a veľa nábytku, ktorý by sa normálne zachytil o káble. Vysávač NBV190NX je nový a vylepšený v porovnaní so svojim starým priateľom NBV190, verzia NX poskytuje až 30 minút extra prevádzky na batériu a zníženú dobu nabíjania, aby sa predĺžil čas čistenia. NBV240NX je rovnaký stroj, ale má 1L kapacita viac.

Aké sú výhody batérie Henry ?

Ak ste niekedy používali vysávač, viete, že nepriateľom číslo jedna rýchleho a jednoduchého upratovania je napájací kábel, najmä pri upratovaní priestorov s množstvom nábytku, ako sú divadlá, autobusy a dokonca aj učebne. Bez ohľadu na to, ako veľmi sa snažíte, kábel sa v určitom bode zasekne pod niečím a prestane vás pokračovať v čistení bez toho, aby ste sa tým zaoberali.

Tento scenár úplne eliminuje batériou napájaný henry NBV190NX, vysávač nemá napájací kábel, takže sa naozaj nikde nič nezasekne, čo vám umožní upratovať rýchlejšie a s menšími prestojmi.

Chýbajúci kábel tiež robí tento vysávač oveľa bezpečnejším, ak niekedy upratujete, keď je v blízkosti široká verejnosť alebo iní zamestnanci, pretože nehrozí riziko zakopnutia o napájací kábel prevesený cez podlahu.

NBV190NX je tiež veľmi tichý pri prevádzke, vďaka čomu je ideálny pre miesta, kde je potrebné znížiť hladinu hluku na minimum.

 

technické údaje
Doba nabíjania 100 % nabitie = 120 minút
Doba chodu Vysoké nastavenie - 50 minút Nízke nastavenie - 80 minút
Výkon motora 350 W
Hmotnosť 6,38 kg
Odsávanie 1200 mm
Zdroj energie 36V lítium-polymér
Prúd vzduchu 20 l/s
Kapacita
Suché 8L
Rozmery
Dĺžka 340 mm
šírka 340 mm
Výška 340 mm